29. 11. 2021

OP U15 – Super Stars Most

(27.11.2021) Jan Šolc a Václav Renza bronzoví na oblastním přeboru staršího žactva.

Z původní desetičlenné nominace hráčů Slovanu Vesec se postupového turnaje zúčastnila pouze polovina, ať už z důvodu nemoci, nebo karantény.

Ve smíšené čtyřhře odehrála pěkně úvodní kolo dvojice Jíra – Vajsejtlová, ale o postup do semifinále již byl soupeř o kousek lepší.

Ve dvouhrách zvítězili v prvním kole Šimon Jíra, Honza Šolc a Týna Holubová, zatímco Anču Vajsejtlovou čekala hned na začátek první nasazená a Vaška Renzu zkušenější V.Marek (BK TU v Liberci). Nejlépe ze všech si nakonec vedl Honza, když ve čtvrtfinále zdolal nasazeného M.Nidrleho (BK TU v Liberci) a i přes následující prohru získal zaslouženě bronzovou medaili.

Do čtyřher nastoupila opět celá pětice veseckých badmintonistů, avšak pouze Václav Renza dokázal postoupit do druhého kola. Dvojice Renza – Beran (BK TU v Liberci) se díky úvodní výhře dostala mezi semifinalisty a tak měli chlapci jistou medaili. Na konec z toho bylo konečné 3.místo, jelikož sehraný pár Marek – Nidrle přeci jen potvrdil postupové předpoklady.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost (zejména ve dvouhrách) a doufám, že získané zkušenosti a výsledky na kurtech je povzbudí k ještě vyššímu nasazení a koncentraci na trénincích!

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!