12. 12. 2021

GP C U13 – BK TU v Liberci

V neděli 12.12. se v Liberci uskutečnil turnaj předvánoční turnaj kategorie U13, kterého se zúčastnili Kristýna Holubová a Kryštof Sůva. Ti společně nastoupili do smíšené čtyřhry, přičemž nakonec po těžkých i těsných soubojích vybojovali stříbrnou medaili. Ve finále nestačili na pár Horák-Kerplová (SK Brno Slatina, BK TU v Liberci).

Oba dva hráči poté nastoupili i do dvouher. Opět skončili shodně na 3. – 4. místě a vybojovali si tak bronzovou medaili. Týna nejprve velmi příjemně překvapila v prvním kole, když udolala první nasazenou Sofii Kerplovou (BK TU v Liberci). Poté těsně na tři sety prohrála s Danielou Dušánkovou (Sokol Meteor Radotín Praha), kde na vině byl spíše nedostatek sil. Naopak Kryštof měl do semifinále lehčí cestu, nicméně tam na něj již čekal Honza Stružka (TJ Sokol Polabiny Pardubice), kterému zvládl klást odpor v prvním setu, ale pak už došly síly i nápady.

Tradičně turnaj zakončily čtyřhry, do kterých z důvodu nedostatku volných hráčů nastoupil pouze Kryštof s Tomášem Kafkou (MTAC Praha). Kluci se probojovali do semifinále, kde proti páru Teplý – Stružka (Badmintonový klub Holice, Pardubice) nezvládli spornou situaci ve třetím setu a bohužel již nedokázali průběh zápasu otočit. Nicméně si odnesli zaslouženou bronzovou medaili.

Závěrem bych oba hráče ráda pochválila, jelikož nechali na kurtu vše a rozhodně našemu klubu neudělali ostudu. Za vyzdvihnutí patří také vzájemná podpora hráčů během všech zápasů. (IM)

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!