27. 2. 2022

GP C dospělých – TJ Slovan Vesec

(27.2.2022) Na domácím turnaji startovalo 11 veseckých zástupců!

Dalších z otevřených turnajů GP C kategorie dospělých jsme uspořádali v neděli 27.2.2022 a celkovou účast zachraňovali hlavně domácí badmintonisté.

Ve smíšené čtyřhře se dařilo nejvíce dvojici Fabián Šula – Iva Foukalová, kteří získali stříbrnou medaili, na třetí pozici se umístil pár Jaroslav Vajsejtl – Šárka Líbalová.

Turnajovým pavoukem dvouhry mužů prošel Fabián Šula opět až do finále a bylo z toho druhé stříbrné umístění. Štěpán Líbal se v singlu prokousal do semifinále a bral tak medaili za 3.místo. Ve dvouhře žen se hrálo skupinovým systémem a bez menšího zaváhání zde zvítězila Šárka Líbalová. Ilona Mikezová ve stejné disciplíně vybojovala bronz..

Další 2 bronzové medaile získali vesečtí hráči v deblu mužů zásluhou párů Michal Haršanyi – Pavel Peníška a Aleš Foukal – Štěpán Líbal. Debl žen ovládla dvojice Iva Foukalová – Šárka Líbalová, zatímco Ilona Mikezová s Bárou Nováčkovou skončili na 3.místě.

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!