13. 3. 2022

GP A dospělých – Velká cena města Plzně

(11.-13.3.2022) Soňa Hořínková vybojovala 2 medaile z párových disciplín!

Čtveřice badmintonistů Slovanu Vesec se vydala na republikový turnaj do Plzně a neodjela s prázdnou. Naším nejúspěšnějším zástupcem se stala Soňa Hořínková, která vybojovala s pardubickou Kateřinou Valentovou 2. místo ve čtyřhře žen a 3. místo ve smíšené čtyřhře s Petrem Beranem (Sokol Křemže). Soně si nicméně dařilo i ve dvouhře žen, ve které dokázala postoupit až do čtvrtfinále, stejně jako další vesecká hráčka, Iva Foukalová.

Ve dvouhře žen se představila také Šárka Líbalová, ale ta své úvodní utkání v postup nepřetavila. David Stejskal si musel start v hlavní soutěži dvouhry mužů vybojovat v páteční kvalifikaci, nicméně sobotní 1.kolo dopadlo lépe pro Jiřího Loudu (USK Plzeň).

Vítězné zápasy v 1.kole jsme zaznamenali ještě ve smíšené čtyřhře, kde nastoupila Iva Foukalová s Mirkem Šídou (BK TU v Liberci) a Šárka Líbalová s Tomášem Paterou (MTAC Praha).

Fotogalerie (autor Viola Hořínková)

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!