20. 3. 2022

Play off 1.celostátní ligy družstev dospělých – SK Hamr Praha

(19.3.2022) Prvoligové družstvo TJ Slovan Vesec vybojovalo po výborných výkonech 1. místo v západní části ligy a zajistilo si tak postup do baráže o extraligu!

A tým dospělých se vydal na play off 1.celostátní ligy do Prahy ve stejném složení, ve kterém nastupoval během celé sezóny a cílem byl zisk jedné z medailí. Jelikož jsme již měli po základní části zajištěný přímý postup do semifinále, čekal na nás jeden ze dvou vítězných čtvrtfinalistů.

Semifinálové utkání proti domácímu družstvu SK Hamr Praha bylo velice vyrovnané a rozhodovalo se až v koncovkách druhé pánské čtyřhry. Dvojice Jiří Vajsejtl a David Stejskal však skvěle zvládla klíčové okamžiky zápasu a závěrečné skóre 4:3 nás posunulo do finále!

V souboji o titul se proti nám postavil vítěz základní části, tým SK Prosek Praha. Úvodní bod jsme si připsali díky vypuštění dámské čtyřhry a další body postupně přicházely ze dvouher. Soňa Hořínková, David Stejskal i Ondřej Klimeš své zápasy po bojovných výkonech zvládli a bylo rozhodnuto! Průběžně rozehraný zápas smíšené čtyřhry již pouze korigoval celkový výsledek a po vítězství 4:2 jsme mohli slavit zlaté medaile!!!

Nahoře zleva: Ondřej Klimeš, Jiří Vajsejtl, David Stejskal, Fabián Šula. Dolní řada zleva: Iva Foukalová, Soňa Hořínková

Kompletní výsledky play off najdete zde

Fotogalerii ze závěrečného turnaje najdete zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!