2. 5. 2022

Oblastní přebor jednotlivců kategorie dospělých – TJ Chemička Ústí nad Labem

(30.4.2022) Početná výprava badmintonistů Slovanu Vesec vybojovala na oblastním mistrovství 9 medailových pozic a doplnila nominaci pro MČR o další disciplíny.

Ve smíšené čtyřhře zvítězila Iva Foukalová ve dvojici s Mirkem Šídou (BK TU v Liberci) a na třetím místě skončil sourozenecký pár Štěpán a Šárka Líbalovi.

Do dvouher zasáhli všichni zástupci Veseckého oddílu a v pánské i ženské části se podařilo získat celkem 4 cenné kovy. Ondřej Klimeš i Iva Foukalová prohráli ve finálových zápasech, Fabián Šula a Šárka Líbalová brali po semifinálových porážkách bronz..

Ve čtyřhrách jsme dokázali získat další zlatou medaili, když Ondřej Klimeš s Mirkem Šídou ovládli pánský debl, zatímco dvojice Aleš Foukal – Štěpán Líbal uhrála ve své oblíbené disciplíně dělené 3.místo. Závěrečnou bronzovou medaili potom ve čtyřhře žen vybojovala Iva Foukalová s Šárkou Líbalovou.

Kompletní výsledky najdete zde

Přehled hráčů s přímým postupem na MČR 2022 potom najdete zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!