29. 5. 2022

Turnaje o víkendu 28.-29.5.2022

(28.5.2022) Memoriál Pavla Luňáka U9, U11, U13, U15 – TJ Slovan Karlovy Vary

Bratři Kuba a Honza Šolcovi si zahráli na Memoriálu Pavla Luňáka v kategorii U13 a U15 až ve vzdálených Karlových Varech. Oba hráči si připsali několik pěkných výher a získali spoustu cenných zkušeností. Na stupně vítězů to těsně nestačilo a skončili ve svých kategoriích shodně na 4. místě.


(28.-29.5.2022) GP B U13 – Sokol Meteor Praha Radotín

Lucie Čepeláková vyjela do pražské Vinoře, kde změřila síly na republikové úrovni kategorie U13 a rozhodně se mezi nabitou konkurencí neztratila! Ve smíšené čtyřhře s M. Haškem (Sokol Meteor Praha Radotín) skončili na pěkném 5. – 8. místě a na stejném místě skončila Lucka i ve dvouhře. Největšího úspěchu dosáhla vesecká badmintonistka se Sofií Kerplovou (BK TU v Liberci) ve čtyřhře dívek, když postoupily až do semifinále a získaly tak medaili za 3. místo.

Kompletní výsledky najdete zde


(28.-29.5.2022) GP B U17 – SK Brno Slatina

Naším nejúspěšnějším hráčem celého víkendu se stal Tadeáš Hlubuček, který si poprvé došel hned pro 3 medaile na republikovém turnaji GP B U17 v Brně! Nejprve společně s K. Vnoučkovou (BK Arion Praha) porazili v semifinále nasazené jedničky a prošli až do finále, kde již ve dvou setech nestačili na silnější soupeře. Ve dvouhře se Tadeáš probojoval do semifinále, kde prohrál se svým čtyřhrovým parťákem D. Ickertem (BK TJ Baník Most), s nímž také nakonec získal bronzovou medaili! Na turnaji se představil i Michal Čepelák, který největší úspěch zaznamenal ve dvouhře, kde skončil těsně před branami semifinále.

Výsledky GP B U17 najdete zde


(28.5.2022) GP B dospělých – BK TJ Baník Most

Na turnaj GP B dospělých uskutečněné ve sportovní hale města Most se vydaly zabojovat o medaile Iva Foukalová se Šárkou Líbalovou. Reprezentantky Slovanu Vesec bohužel doplatily na ne příliš příznivý los, kdy obě děvčata prohrály své zápasy s finalisty nebo dokonce i s vítězi celého turnaje. Jedinou výhru, a to dokonce mezinárodního charakteru, zaznamenala Iva Foukalová, která v prvním kole dvouhry porazila ukrajinskou protihráčku.

Kompletní výsledky najdete zde


(28.5.2022) GP C dospělých – Badminton Aréna Skalka

V Praze na Skalce konal turnaj GP C dospělých, kde se v konkurenci 29ti mužů o co nejlepší umístění snažil Michal Haršanyi a nedařilo se mu vůbec špatně! Ve dvouhře mužů vyhrál dvě kola, porazil dokonce 3. nasazeného hráče, a prošel až mezi 8 nejlepších!

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!