5. 6. 2022

GP D U15 – TJ Slovan Vesec

(4.6.2022) Jan Šolc a Šimon Jíra ovládli chlapecké disciplíny!

Domácí oddíl měl na jednom z posledních předprázdninových turnajích četné zastoupení a zároveň se podařilo získat mnoho medailových pozic.

Ve smíšené čtyřhře se dokázal až do finále probojovat pár Šimon Jíra – Kristýna Holubová, a přestože se již zápas o zlato nepovedl podle představ, je stříbrná medaile pěkným výsledkem.

Do dvouher nastoupilo všech devět veseckých badmintonistů a v obou disciplínách jsme měli po dvou medailistech. Mezi chlapci zvítězil Jan Šolc, když ve finálovém zápase porazil spoluhráče ze čtyřhry, Šimona Jíru. Anna Vajsejtlová a Kristýna Holubová prošli turnajovým pavoukem až do semifinále, kde sice svým soupeřkám podlehli, ale obě děvčata získala singlový bronz.

Ve čtyřhrách se opět dařilo finalistům ze dvouhry chlapců, když Šimon Jíra s Honzou Šolcem porazili všechny páry a zaslouženě vybojovali zlatou medaili. Bronzovou odměnu si ze čtyřhry odnesla také dvojice Jonáš Čihula – Jakub Šolc a pro oba benjamínky to bylo hodně radostné 🙂 Ve finále dívčího deblu se představila celá trojice domácích hráček, z nichž byla úspěšnější Jaroslava Trnková, která nastoupila po boku Kateřiny Vondráčkové (TCLUB Team Ústí n.L.). Dvojice Anna Vajsejtlová – Kristýna Holubová odehrály dobrý turnaj a tak jsou jistě spokojeny i konečným druhým místem.

Kompletní výsledky najdete zde

Fotogalerii z turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!