5. 6. 2022

MČR veteránů – Super Stars Most

(4.6.2022) Michal Hařsanyi se stal mistrem ČR ve čtyřhře mužů 45+

Skvělý úspěch zaznamenala naše vesecká legenda na MČR veteránů v Mostě, kde nastupoval v kategorii hráčů starších 45 let. Nejprve s Ditou Smejkalovou těsně prohráli ve třetím setu souboj o finále, avšak chuť si následně spravili v zápase o 3. místo a brali tak zasloužený bronz. Stejné umístění si připsal i ve dvouhře. A nakonec společně s mosteckým Janem Portem poměrně hladce ovládli celého pavouka čtyřhry mužů a odvezli si tak domů cennou zlatou medaili! Obrovská gratulace ke třem medailím a zejména k titulu veteránského mistra ČR pro rok 2022!

„Ačkoliv to v mixu mohlo být ještě lepší, kdybychom uměli proměňovat matchbally, je to skvělé zakončení sezóny, která se rozjížděla hodně ztuha. Ale díky naší tréninkové skupině a i tréninkům navíc, za což děkuji hlavně Štěpánovi, Alešovi a Báře, si to nějak sedlo a byl jsem schopen na závěr bojovat i v osmi těžkých zápasech. Skvělý pocit!“ Michal Haršanyi

Výsledky MČR veteránů najdete zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!