14. 6. 2022

Turnaje o víkendu 11.-12.6.2022

(11.-12.6.2022) GP B U19 – BK TU v Liberci

V Liberci proběhl jeden z posledních republikových turnajů první poloviny roku 2022 – GP B juniorů. Náš klub zde reprezentovala čtveřice chlapců, kteří bojovali jako lvi a snažili se v nabité konkurenci urvat co nejvíce vyhraných zápasů. V mixu se podařilo projít přes první kolo pouze Štěpánovi Líbalovi s pražskou G. Kuptíkovou (SK Prosek Praha), kteří v dalším zápase nestačili na finalisty turnaje, stejně jako o kolo dříve Michal Čepelák s L. Paterovou (MTAC Praha).
Suverénně nejlepší disciplínou se stala dvouhra, kdy Michal Čepelák, Štěpán Líbal i Tadeáš Hlubuček postoupili přes dvě kola mezi šestnáct nejlepších. Aleš Foukal měl poněkud nepříznivý los a ještě navíc po týdenní badmintonové pauze prohrál s nasazenou turnajovou jedničkou.
Ve čtyřhře se dařilo nejvíce Tadeášovi, který prošel přes první kolo se svým spoluhráčem T. Orlíkem (SK Prosek Praha) a nakonec solidně potrápili na tři sety i další soupeře.

Kompletní výsledky najdete zde


GP D U13 – Super Stars Most

Jediným Veseckým zástupcem byla Markéta Krejčíková, která uhrála jeden vítězný zápas ve dvouhře dívek.

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!