14. 6. 2022

Turnaje o víkendu 11.-12.6.2022

(11.-12.6.2022) GP B U19 – BK TU v Liberci

V Liberci proběhl jeden z posledních republikových turnajů první poloviny roku 2022 – GP B juniorů. Náš klub zde reprezentovala čtveřice chlapců, kteří bojovali jako lvi a snažili se v nabité konkurenci urvat co nejvíce vyhraných zápasů. V mixu se podařilo projít přes první kolo pouze Štěpánovi Líbalovi s pražskou G. Kuptíkovou (SK Prosek Praha), kteří v dalším zápase nestačili na finalisty turnaje, stejně jako o kolo dříve Michal Čepelák s L. Paterovou (MTAC Praha).
Suverénně nejlepší disciplínou se stala dvouhra, kdy Michal Čepelák, Štěpán Líbal i Tadeáš Hlubuček postoupili přes dvě kola mezi šestnáct nejlepších. Aleš Foukal měl poněkud nepříznivý los a ještě navíc po týdenní badmintonové pauze prohrál s nasazenou turnajovou jedničkou.
Ve čtyřhře se dařilo nejvíce Tadeášovi, který prošel přes první kolo se svým spoluhráčem T. Orlíkem (SK Prosek Praha) a nakonec solidně potrápili na tři sety i další soupeře.

Kompletní výsledky najdete zde


GP D U13 – Super Stars Most

Jediným Veseckým zástupcem byla Markéta Krejčíková, která uhrála jeden vítězný zápas ve dvouhře dívek.

Výsledky turnaje najdete zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!