19. 6. 2022

Liberecký turnaj přípravek

(18.6.2022) Turnaj libereckých přípravek proběhl v sokolovně ve Vesci za velmi hojné účasti a zakončil tak celou tréninkovou sezónu 2021/2022.

V první části mladší přípravky se utkalo celkem 14 hráčů, z toho 8 hráčů bylo z našeho klubu TJ Slovan Vesec a 6 hráčů z BK TU v Liberci. Děti byly rozdělené na dvě skupiny, ve které hrál každý s každým. V dívčí skupině vyhrála Eliška Andršová z BK TU v Liberci, druhé a třetí místo obsadily hráčky TJ Slovan Vesec – Lili Schnierer a Kačka Vašáková. V chlapecké skupině proběhl velký boj a těsně na body vybojoval své vítězství Adam Kafka. Na druhém místě se umístil Maty Putz (oba umístění jsou opět domácí hráči TJ Slovan Vesec). Třetí místo potom získal hráč BK TU v Liberci Cyril Souček.

Odpoledního programu se zúčastnilo 14 hráčů ze starší přípravky, kdy pouze 1 hráč byl z oddílu BK TU v Liberci. Hráči se utkali o svá umístnění ve dvou smíšených skupinách a do semifinálových utkání postoupili 2 nejlepší hráči z každé skupiny. Ze skupiny A se do semifinále probojovala Šárka Pechalová a Zuzka Samešová, ze skupiny B Matyáš Třeška (jediný zástupce BK TU v Liberci) a Jana Vištejnová. Vítězem se stal Matyáš Třeška, který porazil Šárku Pechalovou ve finálovém souboji na 3 sety. Třetí místo obsadila Jana Vištejnová a čtvrtou se stala Zuzka Samešová.

Všem hráčům děkuji za skvělé výkony a moc pěkné výměny, které se od minulého turnaje přípravek prodloužily a vylepšily. Na turnaji byl viditelný pokrok u všech hráčů jak po stránce fyzické, tak po technické i psychické, za což jsem moc ráda. ZH

Závěrem děkujeme rodičům za udržování atmosféry, všem pomocníkům za práci během celého turnaje a také firmě Yonex.cz, která do turnaje dodala několik pěkných cen!

Fotogalerii z celého turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!