4. 9. 2022

GP A dospělých, Benátecký pohár – BK 1973 Benátky nad Jizerou

(2.-4.9.2022) První víkend nové sezóny a hned dvě bronzové medaile zásluhou Šárky Líbalové ve dvouhře a Soni Hořínkové ve čtyřhře žen na celostátním turnaji GP A dospělých v Benátkách nad Jizerou!

Do smíšené čtyřhry zasáhla pouze Soňa Hořínková s českobudějovickým Janem Janoštíkem, kteří dokázali porazit tři velmi silné mixové páry. Na medaili to nakonec nestačilo, když v boji o semifinále byl soupeř o kousek lepší..

Ve dvouhře se nejvíce dařilo Šárce Líbalové, která zúročila kvalitní prázdninovou přípravu a probojovala se až do semifinále! Do dvouhry nastoupil i Ondřej Klimeš, ovšem dvě velmi smolné těsné koncovky proti nelehkému soupeři ho nepustily dále. Soňa Hořínková měla smůlu na los, když v úvodním kole skončila na raketě zkušené ukrajinské hráčky Varvary Frolové.

Ve čtyřhře si Ondra spravil chuť, když s Václavem Podivínem (SK Prosek Praha) zvládli úvodní třísetovou bitvu. Ve druhém kole je již čekal nasazený pár, se kterým ovšem prohra na tři sety určitě nemusí tolik mrzet. Druhou bronzovou medaili připsala našemu klubu Soňa Hořínková ve čtyřhře žen se stálou spoluhráčkou Kateřinou Valentovou z Pardubic. V boji o finále již holky bohužel ve třech setech nestačily na dvojici z Ukrajiny a bylo z toho tedy konečné 3. místo.

Kompletní výsledky najdete zde

Fotogalerie (autor Viola Hořínková)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!