30. 10. 2022

1.kolo 1.celostátní ligy dospělých – TJ Slovan Vesec

(30.10.2022) Badmintonisté Slovanu Vesec zahájili novou sezónu vyrovnaně.

V neděli 30. října se v prostorách Sportparku Liberec uskutečnilo 1.kolo druhé nejvyšší celostátní ligy, ve kterém družstvo dospělých TJ Slovan Vesec obhajuje první místo z minulé sezóny.

První utkání rozehrál domácí tým proti západočeskému družstvu BA Plzeň B a po pomalejším rozjezdu se podařilo vybojovat 3 body do tabulky za výhru 6:2.

Zápasy proti SK Prosek Praha bývají obvykle vyrovnané a stejně tak tomu bylo i tentokrát. Stav se přeléval ze strany na stranu a nakonec mohli být po remíze 4:4 relativně všichni spokojeni. 🙂

Poslední vystoupení nám již bohužel tak dobře nevyšlo a přestože jsme měli v některých utkáních blízko k vítězství, celková prohra 0:8 s družstvem Sokola Radotín je možná až příliš krutá..

Úvodní kolo nám tedy za bilanci 1 výhry, 1 remízy a 1 porážky přineslo 5 bodů. Přítomní diváci viděli mnoho parádních bitev a pěkné individuální výkony, pouze se závěrem dne již přibývala únava většiny hráčů.

Za TJ Slovan Vesec děkujeme všem týmům za hladký průběh dne, rozhodčím moc děkujeme za výpomoc s řízením jednotlivých zápasů a celého turnaje a chválíme také diváky za vytvoření kvalitní atmosféry. 😉

Složení domácího družstva v 1.kole: Ondřej Klimeš, Patryk Kordek, Fabián Šula, Jiří Vajsejtl, Iva Foukalová a Šárka Líbalová

Zleva: Patryk Kordek, Jiří Vajsejtl, Šárka Líbalová, Iva Foukalová, Fabián Šula, Ondřej Klimeš

Fotogalerii z 1.kola 1.celostátní ligy najdete zde

Výsledky 1.ligy najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!