6. 11. 2022

Turnaje o víkendu 5.-6.11.2022

(5.-6.11.2022) Czech Talent U11 – SKB Český Krumlov

Jaromír a Miroslav Kotkovi dosáhli s týmem Severních Čech na bronzové medaile v soutěži družstev. V nedělním turnaji jednotlivců obsadil Jaromír 11. místo a Miroslav skončil na 14. pozici.

autor fotografie: Karel Kotyza

Výsledky a fotogalerii turnaje najdete zde


(5.11.2022) 46. Internationaler Grenzlandpokal – Zittau, Německo

Naši tři hráči – Iva Foukalová, Fabián Šula a Aleš Foukal, se vydali do Žitavy na tradiční turnaj dospělých.

Začalo se dvouhrami, které se hrály ve skupinách. Iva Foukalová postoupila ze své skupiny přímo do semifinále, kde si na dva sety poradila s německou protihráčkou a poté mohla poměřit své síly se zkušenou soupeřkou ve finále. Finále bylo napínavé na tři sety, ovšem zkušenější protihráčka měla výbornou fyzičku a zvládla celý turnaj vyhrát. Iva tedy skončila na pěkném druhém místě!
Fabián byl velmi blízko k postupu ze skupiny, když vyhrál dva zápasy a v posledním zápase podlehl v koncovce třetího setu francozskému soupeři. Aleš si připsal ve skupině jednu výhru a další dva zápasy sice prohrál, ale předvedl moc povedený výkon.

V mixu Aleš s Ivou i Fába s německou J. Fromm dokázali vyhrát první kolo. Ve druhém již na ně čekali nasazení soupeři, kteří potvrdili své kvality a oba páry tak skončily na děleném 5. místě.

Ve čtyřhře kluci zvládli projít přes první kolo a pak sehrát velmi pěkný a vyrovnaný třísetový zápas se zkušenými borci, kteří nakonec i celý turnaj vyhráli. Iva Foukalová s J. Fromm skončily po prohraném třísetovém semifinále na 3. místě.

Turnaj byl velmi zajímavý z hlediska neznámých protihráčů, úroveň byla solidní a především dvouhry ve skupinách byly opravdu skvělé osvěžení celého turnaje.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!