27. 11. 2022

Liberecký turnaj přípravek (1/3)

Úvodní turnaj Libereckých přípravek této sezóny proběhl první adventní neděli 27. 11. 2022 v hojném počtu. Z domácích hráčů TJ Slovan Vesec se turnaje zúčastnilo 14 hráčů, z BK TU v Liberci dorazilo hráčů 7.

Účastníci byly rozděleni do 3 skupin po 7 hráčích a turnaj tak mohl začít. Po třech hodinách vyrovnaných soubojů na kurtech postoupili 4 nejlepší hráči z každé skupiny do pavouka, ve kterém další hodinu soupeřili o závěrečné umístění. K prvnímu místu gratulujeme Tondovi Rachotovi, jeho hra byla na turnaji bezkonkurenční. Krásné druhé místo obsadil Lukáš Le Gia Huy a třetí místo si vybojovala Kačka Vašáková. Všechny děti na turnaji hrály moc pěkně a každý od minulého turnaje udělal obrovský pokrok, proto moc gratulujeme všem, kteří se nebáli turnaje zúčastnit.

Zápasová atmosféra je na každém turnaji lepší a lepší a za to moc děkuji rodičům a doprovodu – dětem krásně fandíte a podporujete je, jen tak dál, děkujeme :). Také moc děkuji pomocníkům za pomoc s organizací, s přípravami a za podporu dětí během rozhodcování. ZH

Fotogalerii z turnaje přípravek najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!