18. 12. 2022

Turnaje o víkendu 17.-18.12.2022

(17.12.2022) Vánoční turnaj U11 – BK TU v Liberci

V sobotu 17. 12. se uskutečnil vánoční turnaj kategorie U11 v areálu Golfcentra u libereckého muzea.
O medailová umístění se poprali především bratři Kotkovi, kteří postoupili ze základních skupin do turnajového pavouka, ovšem smolně na sebe narazili již v semifinále. Starší Jaromír dokázal udolat svého mladšího sourozence Miroslava, ve finále si poradil i s dalším soupeřem a vyhrál tak celý turnaj!

Pro naše tři mladé hráče z přípravky (Antonín Rachota, Karolína Křížová a Liliana Schnierer) byl tento turnaj premiérou v jejich závodní kariéře a i přes to, že si neodnesli žádnou z cen, nasbírali mnoho nových zkušeností do budoucích badmintonových let. Dalšími zástupci Slovanu Vesec na turnaji byli Adam Kafka, Tomáš Linke a Matyáš Putz..


(18.12.2022) Vánoční turnaj GPC U13 – BK TU v LIberci

V neděli se v libereckém Golfcentru pořádal další Vánoční turnaj, tentokrát pro kategorii mladšího žactva. Ve smíšené čtyřhře se nejvíce dařilo Jakubovi Šolcovi s Markétou Krejčíkovou, kteří postoupili do finále celého pavouka, kde svedli třísetovou bitvu s prvním nasazeným párem. O něco šťastnější odešli protihráči a Kuba s Markétou tak brali pěknou stříbrnou medaili. S vítězným párem prohráli o kolo dříve i Vilém Čavojský s Janicou Pekárovou. Ve dvouhrách si všichni hráči skvěle zahráli díky vytvoření dvou skupin, chlapecké a dívčí. Naši kluci obsadili téměř všechny medailové pozice – Jakub Šolc vybojoval 2.místo a Jaromír Kotek obsadil 3.místo. Ve čtyřhrách jsme opět posbírali slušnou sbírku medailí, když Jakub Šolc s Vilémem Čavojským po velmi napínavém zápase proti bratrům Kotkovým zvládli koncovku 3. setu 27:25 a ovládli tak celý turnaj! Míra a Jára si na krk mohli pověsit medaili stříbrnou, stejně jako Janica s Markétou ve čtyřhře dívek.

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!