22. 1. 2023

Turnaje o víkendu 21.-22.1.2023

(21.1.2023) GPC U15 – SK Hamr Praha

V silně nabité konkurenci (34 chlapců a 31 dívek) na turnaji staršího žactva v Praze reprezentovali náš klub Kryštof Sůva a Lucka Čepeláková. Jedinou veseckou medaili vybojoval Kryštof ve čtyřhře chlapců s domácím Š. Soukupem, kteří až v semifinále nedokázali porazit první nasazený pár a brali tak bronz. Ve dvouhře Kryštof zvládl projít do čtvrtfinále, stejně jako s Luckou ve smíšené čtyřhře, což je na takto kvalitně obsazeném turnaji jistě úspěch. Lucka zaznamenala pěkný výsledek i ve dvouhře dívek, kde ve druhém kole na tři sety solidně potrápila druhou nasazenou hráčku celého turnaje.

Výsledky turnaje najdete zde


(21.1.2023) GPC U13 – Super Stars Most

I přes sobotní kalamitní stav silnic se z Vesce vypravili 4 naši chlapci na turnaj GPC kategorie U13 do severočeského Mostu. Jára Kotek jako nejvyšší nasazený splnil roli favorita, vyhrál všechny zápasy ve všech disciplínách a odnesl si tři zlaté medaile! Na paty mu ve dvouhře šlapal mladší bratr Míra, který prohrál pouze s ním a bral tak stříbro a zároveň také zlato ve čtyřhře právě se svým sourozencem. Ve smíšené čtyřhře se blýskl po boku D. Audy také Vilda Čavojský, kteří se spolu probojovali až do finále, kde narazili na výše zmíněného Járu s E. Ševelovou..

Kompletní výsledky najdete zde


(22.1.2023) GPE U15 – Plzeň

Vilda Čavojský tento víkend opravdu nelenil a hned v neděli vyrazil na další turnaj – GPE kategorie U15 v Plzni, kde ovládl dvouhru chlapců i čtyřhru s N. Plackem. Bonusem bylo to, že mu medaili předával a i podepsal mistr České republiky v badmintonu Jan Louda.

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!