26. 2. 2023

Turnaje o víkendu 25.-26.2.2023

(25.2.2023) GPD U15 – MTAC Praha

Přestože se jednalo o turnaj U15, zúčastnilo se ho hned pět hráčů z elitní desítky republikového žebříčku U13, kteří si až na výjimky nakonec rozebrali medaile. Náš oddíl zde reprezentovali Vilém Čavojský a Jakub Šolc. V mixu byli Kuba s parťačkou pro první kolo nasazeným párem. Vilda se se svou spoluhráčkou vcelku rychle sehráli a zvítězili v prvním zápase. Pro druhé kolo však měli oba páry těžké soupeře a dál nepostoupili. Obdobně to probíhalo i v singlu, kdy se Vilda v prvním kole snažil sebrat co nejvíce bodů Vladimíru Svobodovi, čtvrtému na republikovém žebříčku U13, následně si zpravil chuť v zápase o pořadí. Kuba, pro první kolo opět nasazený, prohrál svůj zápas s budoucím vítězem Krejčím. Podal heroický výkon, po kterém mohl převlíkat propocené triko 🙂 V deblu se klukům dařilo. Postoupili do semifinále, sehráli parádní třísetovou bitvu a i přes porážku odjížděli z Vinoře v osm hodin večer spokojení, s bronzovými medailemi na krku. Gabriela Čavojská

Výsledky turnaje najdete zde


(25.2.2023) GPC U15 – Super Stars Most

Lucie Čepeláková a Markéta Krejčíková vyjely na turnaj staršího žactva do Mostu. Lucce ani Markétě bohužel nepřál los, když v prvním kole dvouhry i čtyřhry dívek vždy podlehly nasazeným hráčům..

Markéta Krejčíková se spoluhráčkou T.Dufkovou (Badminton Ústí n.L.)
Lucie Čepeláková

Kompletní výsledky najdete zde


(26.2.2023) GPD U13 – Super Stars Most

V neděli se na severu Čech konal další turnaj, tentokrát pro kategorii mladších žáků. Slovan Vesec v Mostě zastupovala Janica Pekárová, která obsadila bronzovou pozici ve dvouhře a v deblu dívek dokonce vybojovala zlatou medaili!

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!