12. 3. 2023

GPA dospělých, Velká cena města Plzně – Plzeň

(11.-12.3.2023) V Plzni jsme získali dvě bronzové medaile zásluhou Soni Hořínkové!

Tuto sobotu odstartoval ve zbrusu nové hale každoročně pořádaný turnaj Velká cena města Plzně, kterého se zúčastnili Soňa Hořínková, Iva Foukalová a jako jediný muž výpravy i Ondřej Klimeš.

Našim hráčům se dařilo již ve smíšené čtyřhře. Soňa Hořínková s českobudějovickým Honzou Janoštíkem dokráčeli po třech vyhraných zápasech do nedělního semifinále, kde podlehli až pozdějším vítězům v koncovce třetího setu! Ondra, který neplánoval na tomto turnaji ve smíšené čtyřhře vůbec startovat, nastoupil ve dvojici s Míšou Zelinkovou (SK Prosek Praha) a sehráli spolu několik povedených zápasů. Již v prvním kole zvládli porazit nasazený pár a jejich cesta pavoukem skončila ve čtvrtfinále také na raketě pozdějších vítězů.

Ve dvouhře Ondra vybojoval čtvrtfinálové umístění, stejně jako Iva Foukalová, která svedla o semifinále třísetovou bitvu s ukrajinskou protihráčkou a také pozdější stříbrnou medailistkou.

Ve čtyřhře se nejvíce dařilo Soně s Luckou Černou (SKB Český Krumlov), když se tento pár probojoval po dvou vyhraných zápasech do semifinále a až zde nestačil na pozdější vítězky celého turnaje.

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!