19. 3. 2023

Liberecký turnaj přípravek (2/3)

Druhý turnaj Libereckých přípravek proběhl v neděli 19. 3. 2023. S ohledem na nemocnost se turnaje zúčastnilo méně hráčů než minule, ale i tak se nakonec sešlo 18 účastníků připravených bojovat do posledních sil.

Hrálo se ve 3 skupinách po 6 hráčích do 15 bodů, a poté 4 nejlepší z každé skupiny postoupili do vyřazovacího pavouka. V některých skupinách to tentokrát bylo velmi těsné a o postupu rozhodovaly jednotlivé body ve vzájemných zápasech. První místo si vybojoval Honza Kuna, druhé místo obsadila Filipka Hiršalová a třetí místo získala Kačka Vašáková. Gratulujeme.

Opět bych chtěla pochválit všechny hráče za předvedenou snahu během zápasů a atmosféru během celého turnaje. Děti si na turnaji už více fandí, sledují hru druhých a učí se pozorováním z úspěchů i z chyb ostatních. Rodičům moc děkuji za milou atmosféru a za to, že jdou dětem příkladem jak ve fandění, tak ve fair play. Na závěr také děkuji pomocníkům. ZH

Fotogalerii z turnaje přípravek najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!