16. 4. 2023

GPA U13 – TJ Sokol Polabiny Pardubice

(15.-16.4.2023) Kvarteto veseckých hráčů reprezentovalo oddíl na republikovém turnaji mladšího žactva.

Vilém Čavojský, Jaromír Kotek, Miroslav Kotek a Jakub Šolc odehráli na východě Čech několik povedených zápasů, ale pouze Kubovi se podařilo vybojovat alespoň jeden vítězný zápas.

Vilém Čavojský – Ve dvouhře se dobře pokusil zlepšit délku podání a několikrát se mu podařilo soupeře rozběhat. Celkově je potřeba pracovat s lepším postojem na kurtu a pokusit se měnit držení rakety.

Jaromír Kotek – Zápasy odehrál na slušné úrovni a je jen škoda, že nedotáhl alespoň jeden set v mixu do vítězného konce. V párových disciplínách by se měl snažit o větší podporu svých spoluhráčů ;-).

Miroslav Kotek – Na svůj věk pěkná úderová jistota a obranná hra. Cílem je naučit se odehrávat míče více shora a využívat rozsahu svého těla zejména u sítě.

Jakub Šolc – Od prvního zápasu ve dvouhře šel herně nahoru a ukázal, že dokáže hrát nejen chytře, ale také rychle a bojovně 🙂 Výhledově je nutné omezit nápřahy a upravit pozici těla v přední polovině kurtu.

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!