23. 4. 2023

Turnaje o víkendu 22.-23.4.2023

(22.4.2023) GPD U15 – TJ Slovan Vesec

Na dalším z domácích turnajů se představilo sedm veseckých hráčů. Nejúspěšnějším borcem se stal ten nejmladší, Míra Kotek, který získal kompletní sbírku medailových umístění!

Výsledky turnaje najdete zde


(22.4.2023) GPC U15 – Super Stars Most

Kryštof Sůva získal se dokázal ve všech disciplínách dostat na stupně vítězů!

Finále singlu bylo velmi vyrovnané, bodový rozdíl byl v průběhu setů maximálně do tří bodů a ke konci to bylo o jednotlivé bodíky. Oba soupeři hráli na hranici možností a předváděli krásné výměny. Kryštof bojoval doslova až do roztrhání (bot).. na začátku 2.setu se mu roztrhla bota, se kterou to dohrál až do konce. Na následného debla si jednu botu vypůjčil a spolu se svým parťákem, který také solidárně hrál s každou botou jinou, si úspěšně došli pro vítězství. 🙂 TS

Kompletní výsledky najdete zde


(22.4.2023) GPD U17 – SK Hamr Praha

Čtveřice zástupců Slovanu Vesec se vypravila na turnaj mladšího dorostu do Prahy, kde vybojovali několik medailí. Nejpilnějším sběračem se stal Jan Šolc, nicméně ani Šimon Jíra, Kristýna Holubová a Anna Vajsejtlová neodjeli z našeho hlavního města s prázdnou 😉

Kompletní výsledky najdete zde


(22.4.2023) GPC U19 – TJ Astra ZM Praha

Michal Čepelák, Aleš Foukal a Štěpán Líbal řádili na GPC juniorů zejména ve dvouhře chlapců. Štěpán celou soutěž vyhrál, zatímco Aleš a Michal skončili s výbornou bronzovou medailí!

Výsledky turnaje najdete zde


(23.4.2023) GPC dospělých – BaC Kladno

V neděli se na Kladně představila trojice Michal Haršanyi, Fabián Šula a Barbora Nováčková. Hned dva cenné kovy si přivezla Bára, když uspěla ve dvouhře a čtyřhře žen.

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!