7. 5. 2023

Turnaje o víkendu 6.-7.5.2023

(6.5.2023) GPC U13 a GPC U17 – TJ Slovan Karlovy Vary

Na turnaji mladšího žactva nás reprezentovala čtveřice hráčů (Vilém Čavojský, Jaromír Kotek, Miroslav Kotek, Jakub Šolc), zatímco do turnaje mladšího dorostu zasáhl pouze jediný zástupce – Jan Šolc.

Jára s Vildou byli hodně smutní ze singlu, ale soupeři byli prostě ten den o kousek lepší. V mix a deblu to byly ode všech dobré výkony, obzvlášť Vilda s Kubou museli v zápase s dvojicí Jelínek – Schwank (TJ Astra Praha) zabojovat ve třech vyrovnaných setech a nakonec měli obrovskou radost, že brali zlato a pohár!

Honza to měl v kategorii U17 o něco složitější, ale zápasy odehrál na hranici svých možností a s předvedenou hrou může být spokojen..

Kompletní výsledky najdete zde


(7.5.2023) GPD U13 – Super Stars Most

Antonín Rachota a Janica Pekárová reprezentovali Slovan Vesec na turnaji v Mostě.
„Janica hraje velmi dobře, ale měla smůlu na vylosování, resp. narazila v osmičce na pozdější vítězku turnaje. Toník si poprvé zahrál i čtyřhry a tím se trochu zorientoval v jejich počítání. Z mého pohledu pěkný turnaj a všichni si dobře zahráli.“ VB

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!