10. 9. 2023

GPA U13 – TJ Sokol Polabiny Pardubice

(9.-10.9.2023) Na republikový turnaj GPA mladšího žactva odcestovala čtveřice hráčů Slovanu Vesec – Vilém Čavojský, Jaromír Kotek, Miroslav Kotek a Jakub Šolc.

Ve smíšené čtyřhře se představila kompletní sestava, ale postup do druhého kola se podařil už pouze Járovi a Vildovi se svými spoluhráčkami. Jak se později ukázalo, tak 2.kolo bylo tentokrát maximem..

Do nominace dvouhry chlapců se nevešel pouze nejmladší Míra, který si tak si vyplnil čekání na čtyřhru alespoň neomezeným pinkáním na volných kurtech. Kuba první utkání zkušeně zvládl a také v dalším kole bojoval, leč neúspěšně, do posledního dechu. Vilda odehrál velice těsný první zápas, avšak koncovka vyzněla opět lépe pro soupeře. Jára předvedl proti nasazenému protihráči skvělý výkon plný skoků, nicméně zkušenosti soupeře nakonec rozhodly o třísetové porážce.

Debl chlapců se nakonec ukázal jako nejsilnější disciplínou, když Vilda s Kubou i Jára s V. Červenkou (TJ Sokol Králův Dvůr) postoupili mezi 8 nejlepších párů! Prvně jmenovaná dvojice nakonec nebyla daleko ani od medaile, avšak dobře rozehraný zápas ve čtvrtfinále se nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce..

Všechny kluky chválím za dobrý přístup k zápasům a společnou podporu během turnaje!

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!