8. 10. 2023

GPA dospělých, Memoriál K. Holobradého – Praha

(6.-8.10.2023) Tradičního republikového turnaje dospělých se zúčastnila osmička hráčů TJ Slovan Vesec a díky Šárce Líbalové jsme se dočkali také jednoho medailového umístění!

Z páteční kvalifikace postoupila do hlavní soutěže pouze Iva Foukalová ve čtyřhře žen, nicméně i Štěpán Líbal a David Stejskal se po dvou vyhraných zápasech ve dvouhře mohli probojovat do sobotních bojů..

V sobotním programu se představili Ondřej Klimeš ve dvouhře a čtyřhře mužů, Fabián Šula ve dvouhře, David Stejskal, Aleš Foukal a Štěpán Líbal v pánském deblu, Šárka Líbalová ve dvouhře a čtyřhře žen a Iva Foukalová ve všech třech disciplínách.

Ve dvouhrách se podařilo Ondrovi probojovat do druhého kola, Iva taktéž zvládla úvodní zápas, což znamenalo postup do čtvrtfinále a Šárka Líbalová dokázala vyhrát oba své sobotní zápasy. Semifinálový duel již vyzněl lépe pro soupeřku, nicméně i prohra znamenala vynikající 3.místo. Gratulujeme!

Alespoň jeden vítězný zápas v deblech zaznamenali Ondra s Davidem a Aleš se Štěpánem, ale k medaili bylo tentokrát ještě daleko..

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!