
Kvalifikační GPD U15 – BK TJ Baník Most
(28.10.2023) Vesečtí hráči vybojovali několik postupů na MČR staršího žactva!
V hale Baníku Most se konal kvalifikační turnaj GPD U15, ze kterého si naši hráči odvezli čtyři zlaté medaile a zároveň nominace na blížící se mistrovství ČR této věkové kategorie.
Ve smíšené čtyřhře jsme měli ve finále hned dvojí zastoupení – Kryštof Sůva s Kristýnou Holubovou se poprali o vytoužené zlato se Sofií Kerplovou a N. Skrčeným (BaC Kladno). První jmenovaný pár byl nakonec úspěšnější a mohl se tak radovat z postupu na MČR.

Stejná situace čekala naše děvčata ve dvouhře, ve které se proti sobě ve finále postavily Kristýna Holubová a Lucie Čepeláková. Zápas to byl opravdu napínavý a až třetí set rozhodl o vítězství a postupu Lucky.

Naproti tomu dvouhra chlapců měla jasného vítěze. Kryštof Sůva prošel hladce až do finále, kde si na dva sety opět poradil i s posledním soupeřem.

Ani ve čtyřhře dívek se naše hráčky nenechaly zahanbit a získaly jak zlatou medaili zásluhou dvojice Čepeláková – Kerplová, tak i medaili stříbrnou, kterou si pověsily na krk Kristýna Holubová s Markétou Krejčíkovou.

Na MČR U15 v Mostě (11. – 12. 11. 2023) tedy postupují Kryštof Sůva s Kristýnou Holubovou v mixu, Lucie Čepeláková se Sofií Kerplovou ve čtyřhře, Kryštof Sůva a Lucie Čepeláková ve dvouhrách a díky vysokém žebříčkovému postavení si na MČR zahraje také Sofia Kerplová ve dvouhře dívek!

Celkové výsledky turnaje najdete zde
Nejnovější komentáře