26. 11. 2023

Slovak Youth International U15 – Trenčín, Slovensko

(24.-26.11.2023) Sofia Kerplová bronzová ve smíšené čtyřhře na mezinárodním turnaji mládeže!

Dvě vesecké hráčky, Sofia Kerplová a Lucie Čepeláková, se vydaly na mezinárodní turnaj kategorie U15 ve Slovenském Trenčíně. Holky vybojovaly několik cenných vítězství proti zahraničním protihráčům a nakonec také jednu bronzovou medaili ve smíšené čtyřhře zásluhou Sofie společně s Hubertem Ceglinskim z Anglie!

Do každého zápasu jsem nastupovala s tím, že to nebude jednoduché, ale touha po vítězství nemizela. Když jsme hráli v mixu o postup do čtvrtfinále, nastoupili na nás nasazené turecké jedničky a jednoduché to rozhodně nebylo. Tady platila věta „nikdy se nevzdávej“. Nakonec jsme postoupili i do semifinále, kde jsme bohužel nestačili na český pár. Mám strašnou radost, protože je to třetí umístění ze třech mezinárodních turnajů s Hubertem Ceglinskim, se kterým jsme se tady v Trenčíně před rokem poznali. Sofia Kerplová

Lucka se nenechala ve smíšené čtyřhře zahanbit a se svým českým parťákem J. Häringem (TJ Sokol Klimkovice) prošli přes dva vyhrané zápasy mezi šestnáct nejlepších, kde již nestačili na druhý nasazený pár z Turecka.

Lucka i Sofča nastoupily také do dvouher, ve kterých každá zaznamenala jednu výhru proti slovenským soupeřkám. K postupu ze skupiny do pavouka to bohužel nestačilo.

Ve čtyřhře vesecká děvčata hladce zvládla úvodní kolo, v kole druhém je čekala velká výzva v podobě nasazených tureckých jedniček, ale bohužel tady cesta za medailí pro vesecké zástupce skončila..

Výsledky Slovak Youth International 2023 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!