8. 2. 2026

GPA U17 – SKP Kometa Brno

(7.-8.2.2026) Sofia Kerplová s dalšími cennými kovy z republikového turnaje!

Na GPA mladšího dorostu v Brně nás reprezentovali Sofia Kerplová a Jaromír Kotek.

Do mixa nastoupil Jára s Denisou Audy (TJ Astra ZM Praha), ale los moc přívětivý a tak se s touto soutěží rozloučili již po prvním kole. Sofia společně s Šimonem Bezděkem (SK Badminton Přerov) naopak zvládli své sobotní zápasy, postoupili do bojů o medaile a nakonec na krk pověsili krásné střibro!

V singlech se nám dařilo o něco méně. Nejblíže k medaili byla Sofia, ale ze čtvrtfinále tentokrát odešla poražena, když náročný program posledních týdnů se projevil na celkové únavě..

Ve čtyřhře dívek nastoupila Sofia s Michaelou Fedorkovou (SKP Kometa Brno) a počínaly si velmi dobře. Až do finále porážely soupeře kvalitní útočnou hrou, ale v závěrečném zápase přišlo zranění spoluhráčky a konec nadějí na zlatou medaili. Zdraví je však samozřejmě přednější a tak přejeme brzké uzdravení!

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

Výsledky GPA U17 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!