22. 2. 2026

GPB U15 – TJ Sokol Radotín

(21.-22.2.2026) Miroslav Kotek nás úspěšně reprezentoval na GPB staršího žactva!

Míra s Ellou Ševelovou (Badminton Ústí nad Labem) vstupovali do turnaje z pozice nasazených jedniček a sobotou prošli poměrně hladce. V semifinále získali na svou stranu třísetový zápas a až ve finále bohužel nestačili na nasazené dvojky. Stříbrna medaile je přesto velice dobrý výsledek!

V singlu si Míra poradil se všemi soupeři až do semifinále, kde tentokrát podlehl soupeři v koncovkách obou setů a získal tak bronz..

Ve čtyřhře chlapců šli společně s Filipem Hermanem (SK Prosek Praha) do čtvrtfinálového zápasu, ve kterém po dlouhé bitvě skončili na raketách protihráčů.

Gatulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!

Výsledky GPB U15 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!