26. 4. 2026

GPB dospělých – Plzeň

(25.-26.4.2026) Na západě Čech jsme vybojovali kompletní medailovou sbírku!

V Plzni se konaly hned 2 souběžné turnaje – GPB a GPC dospělých, na které vyrazila pětice veseckých hráčů, konkrétně Aleš Foukal, Dennis Kerpl, Ondřej Klimeš, Štěpán Líbal a Iva Foukalová.

Medaile z GPB se nakonec podařilo získat ve třech disciplínách:

Dennis Kerpl – 3.místo ve dvouhře mužů

Šárka Líbalová – 1.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře žen

Našim úspěšným zástupcům gratulujeme!

Výsledky GPB dospělých najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!