GPB dospělých – Plzeň
(25.-26.4.2026) Na západě Čech jsme vybojovali kompletní medailovou sbírku!
V Plzni se konaly hned 2 souběžné turnaje – GPB a GPC dospělých, na které vyrazila pětice veseckých hráčů, konkrétně Aleš Foukal, Dennis Kerpl, Ondřej Klimeš, Štěpán Líbal a Iva Foukalová.
Medaile z GPB se nakonec podařilo získat ve třech disciplínách:
Dennis Kerpl – 3.místo ve dvouhře mužů
Šárka Líbalová – 1.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře žen
Našim úspěšným zástupcům gratulujeme!
Výsledky GPB dospělých najdete zde
Nejnovější komentáře