20. 6. 2026

Oddílový turnaj rodičů s dětmi (červen 2026)

Sobota 20. června 2026 patřila nejmladším hráčům badmintonového klubu TJ Slovan
Vesec. Děti si přivedly na turnaj své statečné herní parťáky, a tak jsme mezi účastníky přivítali
maminky, tatínky i dědečky s raketami v rukou. Své badmintonové dovednosti k nám dorazilo
předvést 19 výborně naladěných dvojic s touhou ukázat, co v nich je.
První místo po roce obhájili Eliška Hloušková se svým dědou Jiřím Jaceňkem. Druhou
příčku vybojovali Ronja a Daniel Nevařilovi. Medaile zůstala v rodinném kruhu i na třetím
místě, a to pro Jasmínku a Kamilu Nevařilovi. Všem hráčům na stupních vítězů srdečně
gratulujeme!
Pro každého trenéra je odměnou sledovat, jak velký pokrok děti během celého roku
udělaly. Letos jsme pracovali především na technice pohybu po kurtu a na turnaji bylo krásně
vidět, jak se děti pohybují mnohem přirozeněji než na začátku sezóny. Nadšená jsem také byla
z atmosféry ve skupině – děti se při hře navzájem podporují, dokážou si pomoci v nepříjemných
situacích a umějí společně sdílet radost. A o tom to je – sdílet radost ze sportu a pohybu se
svými blízkými.
Děkuji všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci turnaje. Velké poděkování patří
dětem za předvedené výkony a radost ze hry a také rodičům a prarodičům, kteří se na jeden
den stali hráči a strávili s námi krásnou aktivní badmintonovou sobotu. ZH

Fotogalerie z turnaje rodičů s dětmi je k nahlédnutí zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!