11. 2. 2019

1.GP A U15 – Super Stars Most

(9.-10.2.2019) Aleš Foukal a Štěpán Líbal byli účastníky prvního republikového turnaje staršího žactva v roce 2019..

V širokém startovním poli se Aleš dostal do hry ve dvouhře a společně se Štěpánem také ve čtyřhře chlapců. Bohužel první kolo singlu mu přiřadilo nasazeného borce, jenž o trochu méně chyboval a v deblu to ve vyrovnaném zápase naopak chlapci nezvládli spíše takticky. Jedinou výhru zaznamenal Aleš v zápase o pořadí.

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – Po zápase dokáže pojmenovat a kritizovat vlastní chyby, ale jako by se nedokázal v dalším zápase nebo turnaji z těchto věcí poučit. Stále stejný mdlý postoj a pozice rakety na kurtu, nevyvážené emoční proudění, či stereotypní rozehra jej zatím nedokáže posunout na další level. Bez kvalitnějšího přístupu to prostě nepůjde!

Štěpán Líbal – Ačkoliv nastoupil pouze do jednoho zápasu, dokázal se nastartovat poměrně rychle. Minimálně do poloviny utkání se snažil hrát směrem za síť, ale s koncem duelu nastřádal mnoho nevynucených chyb. Celkově se musí snažit obsáhnout větší část v přední části kurtu (při útoku), nezvedat příjem a v zadní části mnohonásobně zrychlit pohyb.


Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!