18. 9. 2022

Turnaje o víkendu 17.-18.9.2022

(17.-18.9.2022) GP A U13 – TJ Sokol Polabiny Pardubice

V Pardubicích se představila Lucie Čepeláková, která zasáhla do všech třech disciplín.

Ve smíšené čtyřhře zaznamenala s olomouckým M. Vybíralem vítězství v úvodním třísetovém zápase a tím pádem se mohla radovat z postupu do druhého kola. Ve dvouhře se Lucka probojovala až do čtvrtfinále, stejně jako ve čtyřhře s libereckou Sofií Kerplovou, což je po prázdninové turnajové pauze pěkný výsledek!

Kompletní výsledky najdete zde


(17.-18.9.2022) GP A U17 – BK Meteor Praha

Tadeáš Hlubuček s Michalem Čepelákem neměli na republikovém turnaji mladšího dorostu velké štěstí na koncovky setů. Tadeáš nejprve zvládl vyhrát na tři sety první kolo smíšené čtyřhry s K. Vnoučkovou (BK Arion Praha), ale další zápasy to již pokaždé dopadlo ve prospěch soupeřů. Ve dvouhře mu hned v úvodním zápase proti nasazenému hráči utekla koncovka a prohrál 25:27 ve třetím setu, stejný osud ho potom čekal i v prvním kole čtyřhry chlapců. Michalovi nepřál ani v jedné z párových disciplín los, když měl pokaždé pro úvodní kolo nasazené soupeře. Zejména ve čtyřhře chlapců však sehrál moc pěkný zápas s vodňanským J. Bouberlem, ovšem štěstí v koncovce třetího setu bylo opět na straně turnajových dvojek.

Výsledky turnaje najdete zde


(17.9.2022) GP C dospělých – SK Hamr Praha

V Praze si s dospělými zahráli naši junioři, Aleš Foukal a Štěpán Líbal, společně s hráčkou a naši trenérkou Bárou Nováčkovou, která dokonce přivezla bronzovou medaili ze čtyřhry!

Kompletní výsledky najdete zde


(17.9.2022) GP C dospělých – TJ Slovan Karlovy Vary

Fabián Šula získal na západě Čech 2 zlaté medaile ze dvouhry a ze čtyřhry spolu s A. Nesvedou a k tomu přidal bronzový kov ze smíšené čtyřhry!

Výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!